تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ | بازدید: ۵,۲۰۸ بار


نحوه شرکت در ششمین دوره پویش مطالعاتی روشنا

پویش مطالعاتی روشنا با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی این بار نیز با دو کتاب #تاریخ_مستطاب_آمریکا و #بچرخ_تا_بچرخیم میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد بود.

 روش‌های شرکت در پویش این دوره: شما مخاطبان عزیز به دو شیوه ذیل، می‌توانید به این پویش بپیوندید:
 1) ارسال کد به سامانه روشنا: شما باید برچسب کد شرکت در مسابقه روی کارت را خراشیده و از طریق وب سایتRUSHANA.IR یا پیامک نمودن کد به سامانه 3000868585 به این‌ پویش بپوندید.

*با این روش شما در قرعه کشی جوایز هفتگی پویش به ارزش یک کمک هزینه سفر عتبات، یک کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و سه کارت هدیه یک میلیون ریالی شرکت خواهید کرد.

روش های ترویجی شرکت در پویش مطالعاتی روشنا

 2) معرفی کتاب‌های پویش مطالعاتی روشنا در فضای مجازی(تلگرام و اینستاگرام) برای مسابقه بخش ترویجی این پویش شما می‌توانید از فعالیت‌های میدانی خود برای معرفی کتاب‌ها گرفته تا یک دلنوشته، عکسی زیبا، معرفی دلنشین، ساخت صدا و کلیپ و.. گزارشی تهیه نموده و آن را در اینستاگرام یا تلگرام (کانالها یا گروه‌هایی که عضو هستید)، انتشار دهید.

*برای آگاهی دبیرخانه روشنا از فعالیت‌های خود در فضای مجازی، حتما صفحه روشنا را در پست خود تگ کنید و از #پویش_مطالعاتی_روشنا استفاده نمایید.

 *برای ارتباط با صفحه پویش مطالعاتی روشنا در اینستاگرام می‌توانید به صفحه rushanacampaign@ مراجعه فرمایید و مخاطبان تلگرام هم فعالیت‌های خود را می‌توانند به شماره تماس 09195635272 اطلاع رسانی نمایند.

 *قرعه کشی روشنا در ششمین دوره به صورت هفتگی است و شما مخاطبان عزیز می‌توانید هر دهفته دوشنبه برای آگاهی از شانس خود به سایت rushana.irمراجعه نمایید.

 *اگر در فضای مجازی فعالیتی ندارید برای کسب اطلاعات شرکت در بخش ترویجی با پشماره 02166575639 تماس بگیرید.

@rushanacampaign

بالا