تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ | بازدید: ۶۱۷ بار


برندگان «روشنا» در ایستگاه دهم/ پویش همچنان ادامه دارد


به گزارش روابط عمومی پویش مطالعاتی «روشنا»، در دوره ششم این پویش، به شرکت کنندگان به صورت «هفتگی» جوایزی اهدا می شود. از آغاز پویش بیش از 4900 نفر در بخش قرعه کشی شرکت کرده اند.
بر اساس این گزارش، مخاطبان می توانند با ارسال کد درج شده در کارت قرعه کشی همراه کتاب، از طریق پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» یا پیامک کد به سامانه 3000868585 در این پویش شرکت نمایید.
در ششمین دوره این پویش، هر هفته یک کمک هزینه سفر عتبات عالیات، یک کمک هزینه سفر مشهد و سه کارت هدیه صد هزار تومانی به برندگان تعلق می گیرد.
بر اساس اعلام دبیرخانه پویش، در هفته نهم311 نفر از مخاطبین با ارسال کد به سامانه پیامکی و پایگاه اطلاع رسانی «روشنا»، در قرعه کشی شرکت کرده اند که اسامی برندگان به این شرح است:
حامد همایون سال از شهر ری استان تهران، برنده کمک هزینه سفر عتبات عالیات
زهرا نیک نام از شهرستان رستم استان فارس، برنده کمک هزینه سفر مشهد
برندگان کارت هدیه یک میلیون ریالی:
مرتضی دهقانی از شهر مقدس قم
سید مصطفی سجادی از مشهد مقدس
علی رحمانیان از جهرم
پویش مطالعاتی «روشنا» با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با سه کتاب «رحمت واسعه» که بیان خصایص حضرت امام حسین(ع) است در اشارات آیت الله العظمی بهجت(ره)؛ «سقای آب و ادب» که روایتی نو از زندگانی حضرت ابوالفضل است به قلم سید مهدی شجاعی و همچنین کتاب «بچه‌های عاشورا» به قلم طاهره ایبد که به کودکان و نوجوانان عاشورایی پرداخته است و ویژه رده سنی کودک و نوجوان است، از ابتدای ماه محرم میهمان خانواده‌های ایرانی شده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب به پایگاه اطلاع رسانی پویش مطالعاتی «روشنا» به آدرس rushana.ir  مراجعه نمایید.

بالا